uvodVítejte na stránkách DACHEM

 

Naše firma vznikla v roce 1994 a zabývala se zpočátku pouze distribucí chemických směsí pro technické čištění a údržbu.  Tato činnost přetrvává dodnes a to hlavně se zaměřením na distribuci vodou ředitelných směsí pro technické čištění, mytí a odmašťování v různých oborech lehkého i těžkého průmyslu. S touto činností úzce souvisí i odborná technická a poradenská činnost v oboru koroze a protikorozní ochrany.

Od roku 2002 naše firma rozšířila svou činnost i o odborné poradenství v oboru Bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí po silnici ADR, po dráze RID a po vodních cestách IMDG, pro které získala příslušné certifikace a tato činnost se stala posléze převažující činností naší firmy.

Firma provádí po celé ČR odborné poradenství a školení pro několik desítek našich i zahraničních firem, registrovaných a působících výhradně na území České republiky.

Našim hlavním cílem je spolehlivost na naši práci, spokojenost zákazníka a snaha o poskytování našich služeb na vysoké odborné úrovni.